| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa cititi tot,sa ma scuzati daca fac unele greseli de exprimare sau de ortografie ori caligrafie.
Mai demult un baiat m-a palcut si eu pe el, dar nu am fost impreuna.
Matusa lui imi este vecina si ma cheama mereu pe la aceasta sa vorbim etc.
Am aflat ca ma place de la un coleg.
Ne jucam cu mingea sau alte chestii si de cate ori eu ratam vre un gol el zicea ca nu e nimic, mingea e de vinarolling on the floor (desii eu eram).
Anul acesta s-a mutat in clasa cu mine.Sta in a doua banca din mijloc,iar eu in prima banca de la perete,,spre iesire'.
Am bagat de seama ca tot se uita la mine,multe persoane imi spun.
Intr-o zi la fizica, profu m-a intrebat cum ma cheama si amandoi am zis in cor numele meu de familie.
Cand aveam geamurile deschise inc lasa si usa se deschidea in itmpul orelor, eu de vreo 3 ori am inchis-o si dupa a incercat si el(bineinteles l-am lasatrolling on the floor ). Cand am fost de serviciu pe clasa si vroiam sa sterg tabla a vrut el sa ma ajute, dar l-am refuzat.
L-am invitat vineri la petrecerea de Halloween pe care o organizez, cand l-am strigat s-a facut alb la fata si incremenise.A spus ca os a vina sigur.
Ma gandeam ca la petrecere sa jucam adevar sau provocare >:-..sau alte chestii sa-i dau de inteles ca-l plac(poate ma ajutati voi cu nsite idei).
Imi puteti da niste idei cum as putea sa-i spun ca-l palc? as vrea sa nu ne vada colegii. Funda

Răspuns Câştigător
| andrieana a răspuns:

Cind va veni la serata spune-i pur si simplu ca il placi

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Nu stiu cum se face dar tu ai un mod special de a te exprima, este diferit pentru fiecare interventie pe care o ai. Parca-ti controlezi prostia pentru fiecare intrebare pusa. Unde ai facut scoala?