| Gafar_Merdan_1968 a întrebat:

Pe 7.10. este ziua surorii mele si m-am gandit sa ii fac o petr surpriza.Prietena ei cea mai buna stie si mama dar din greseala ea banuieste ca ne-a auzit putin pe mine si pe prietena ei cea mai buna si crede ca este o surpriza dar banuieste, si ne-a intrebat daca este o petrecere surpriza.Si i-am zis ca nu este! Acum e convinsa ca este un cadou.Trage de mine sa ii spun.
Va spun ca ea implineste 12 ani si eu am 10.Nu am idei cum sa ii organizez petrecerea surpriza.I-am zis si mamei si prietenei cea mai buna ca poate, de fapt sigurma pot ajuta.
Am mai multe intrebari pentru voi:
Cum sa ii organizez petrecerea surpriza?
Ce trebuie sa le spun mamei si prietenei?
Ms!

Răspuns Câştigător
| Monica_Andreea_2001 a răspuns:

Daca la petrecere sunteti doar tu, mama ta si prietena ei cea mai buna eu zic sa va duceti la un restaurant, sa duceti tortul si cadourile.Mai tarziu sa mergeti voi si dupa ce mancati ospatarii sa vina cu surprizele.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Depinde cate persoane sunteti si unde vrei s-o faci. La varsta voastra mi se pare mai ok acasa. De ziua ei stai tu cu sora ta si apoi sa vina prietena ei ce amai buna si mama ta deodata la usa de la intrare cu un tort si cadourile in mana si sa inceapa sa-i cante la multi ani.
Aniversare frumoasa!