| Florinelpustanu a întrebat:

Am facut sex cu prietena mea,prezervativul a fost pus bine,dupa ce am terminat am verificat prezervativul si nu era spart.Dar din vaginul ei curgea un lichid alb,asemanator cu sperma,ea zice ca e de la orgasm insa eu nu cred, voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In vaginul femeilor exista niste glande care au rolul de a secreta o substanta albicioasa cu aspect mucilaginos care are rolul de a lubrefia vaginul pe perioada sexului si mai ales a juisarii.Cu cat placerea este mai intensa si mai lunga cu atat si cantitatea de secretie vaginala este mai consistenta.Separe ca mai ai multe de invatat.

5 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Prietena ta are dreptate, lichidul albicios secretat din vaginul ei este lichidul rezultat in urma orgasmului.

| Florinelpustanu explică (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Sa nu imi fac griji nu? Adica inelul de la prezervativ era bine strans si nu cred ca ar fi iesit, sau daca ar fi iesit de unde atata, ca eu am scos-o imediat din ea...

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru Florinelpustanu):

Daca prezervativul nu s-a spart, nu ai de ce sa te temi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti faci griji, e de la ea... daca ai verificat prezervativul si a fost in regula nu ai de ce sa te panichezi.

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

E din vagin acea secretie