| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cu un sfat, ceva.

De cand am internet, ma uit si citesc tot felul de tampenii.
M am uitat la filme porno de foarte mult timp.
Acum de curand, m-am uitat la filme porno cu cai (da, ati auzit bine, si doar cu cai), doar de curios, sa vad daca exista oameni care fac asa ceva cu cai, daca chiar suporta o asa durere.

Chestia este ca mi-a aflat cineva ip-ul si a intrat in calculator si in telefon si a vazut ca m-am uitat la asa ceva, si acum crede ca eu fac asa ceva.

Tin sa mentionez faptul ca nu am facut asa ceva niciodata si nici nu am de gand!
Mor de greata numai cand ma gandesc!

Mor de rusine, imi vine sa intru in pamant.
Ce sa fac?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să îți ceri scuze de la cai.

| Sofer a răspuns:

Ii explici ca a fost doar o curiozitate și ca nu practici asa ceva.

| Goete a răspuns:

Sa nu te intereseze cine ce crede.
Si mai taie din partea cu "mor de greata"

| Notmyaccount a răspuns:

In primul rand vreau sa-ti spun ca acum mor si eu de curiozitate sa vad asta cu caii.
Nu-i problema nimanui la ce te uiti tu. Comporta-te normal si daca chiar esti intrebat, raspunde ca ai vrut sa te uitu la un film, dar ai accesat din greseala extensiile.