| Micutza_5619 a întrebat:

Va rog sa ma lamuriti si pe mine cu o treaba.Luna trecuta pe 14 iulie trebuia sa am menstruatie dar mi-a intarziat si mi-a venit doar pe data de 16 iulie (in data de 16 noaptea mi-a venit foarte tare cu ceaguri si in data de 17 mi-a venit foarte putin apoi s-a oprit si imi venea doar cativa picuri pana in data de 19) de 5 luni imi vine regulat (adica in data de 13-14)De 3 zile am dureri de cap, de burta, de spate..si am impresia ca mi-au crescut un pic sani.mi-ai facut un test de sarcina dar mi-a iesit negariv,. oare l-am facut prea repede? In data de 5 august am fost la control si am facut o ecografie si mia zos doctorita ca nu isi poate da seama daca e sarcina. Menstruatia trebuia sa imi vina pe 16 august si mi-a venit un pic mai repede pe 11 august si pe 14 dimineata am fost gata, iar azi 15 august mi sa pornit iar. dupa cat timp as putea face inca un test de sarcina? problema care ma framanta e ca oare sunt insarcinata si cand am fost la control sa fi prea mica sarcina si sa nu se vada la ecograf? Va rog lamuriti-ma si pe mine.

Răspuns Câştigător
| Rxoxo a răspuns:

Testul de sarcina da rezultate dupa cel putin 10 zile de la contactul sexual neprotejat inca aceasta e cea mai ieftina metoda. Consula medicul in perdioada urmatoare! pupici :*

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Mai stai cateva zile si mergi inapoi la medic.

| Sfatosul2012 a răspuns:

Pai ai facut sex neprotejat?