| Dog4234 a întrebat:

Bună TPU. Vă rog să-mi răspundeți sincer la o întrebare.
Câte cupluri pești-pești, dintre două persoane aflate în zodia pești au existat și au ținut?

3 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Naiba știe, cine se ia după zodii in 2021...
Sa fim serioși prostile alea nu doresc nimic, sunt niște aberații generale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zodiile sunt o mare prostie, o chestie primitivă fără fundament în realitate.

| IgnatVictor a răspuns:

Bună!
Deci nu pot să cred că oamenii încă mai țin cont de zodii. Ultima dată când am discutat despre zodii și relații a fost într-un restaurant de McDonald’s, cu niște fete pe care abia le cunoscusem, ca să nu stăm ca muții la masă. Subiectul a fost interesant. Fetele mi-au spus că am ascendent în fecioară și alte chestii inutile, pe care le-am uitat deja, și că ele sunt foarte interesate de asta.
Totuși, viața nu are nicio treabă cu zodiile. Oamenii buni sunt rari, iar când îi găsești e păcat să „renunți" la ei doar pentru că nu fac parte din zodia dorită de tine. Îți recomand să apreciezi persoanele după comportamentul și personalitatea lor, nu după zodia pe care o au.
Îți urez numai bine!