| bluepuff a întrebat:

Credeti ca ar merge gemeni-pesti? spuneti-mi si mie cate ceva despre zodia pestibatting eyelashes.

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Zodiile nu au nicio relevanta, magia neoficiala (zodiacul), nu musamalizeaza caraterul unei persoane. Daca relatia va merge sau nu, depinde de cele doua persoane, in niciun caz de ceea ce prezice zodiacul.

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu prea ar trebui să te bazezi pe aşa ceva când vrei să începi o relaţia, adică wow dacă nu ar merge ce s-ar întâmpla. Caracterul unui om nu e dat de zodia sau ziua în care s-a născut. Totuşi :

Compatibilitati zodii:
Gemeni - Pesti

Gemeni si Pesti : Aer si Apa mistica? Greu, greu de tot, si nici nu stiu daca merita pentru tine.

Probabil ca te-a atras aerul sau misterios, alura ciudata, "ceva" ce nu poti defini. Da, acesta este Pestele. Simbolizat prin doi pesti care înoata în sensuri opuse, nativul este adesea mânat de dorinte contradictorii (mai pe româneste, nu stie nici ce vrea, nici pe ce lume se afla!).

În sufletul fiecarui Peste se ascund emotii prea puternice ca sa poata tine pasul cu viata ta tumultuoasa. În plus, îi place sa stea acasa, în timp ce tie îti place sa iesi în oras cât de mult posibil, pe la prieteni, prin magazine.

Pestele are într-adevar un ritm mult diferit de al tau. Stii imaginile acelea cu florile care se desfac cât se poate de încet din boboc, pentru a ajunge sa înfloreasca într-un târziu? Ei bine, cam asa este si Pestele : îi ia foarte mult sa se hotarasca, iar ritmul sau este cel al unui melc. Pur si simplu nu stie sa înoate atât de repede pe cât poti tu sa zbori. Iar pâna sa se prinda Pestele, tu ai sa devii nerabdator, ai sa vrei ceva mai multa actiune si mai putina imaginatie, mai putine planuri.

| paramore a răspuns:

Eu sunt zodia pestiwinkingsi sunt incapatanata, as vrea sa am mereu dreptatelaughingnu sunt rea, sunt sufletista, cand ma indragostesc...love struckkm greu imi trece si dau tot ce e mai bun dn mine pentru pers iubitaday dreaming