| anonim_4396 a întrebat:

Va rog, spuneti-mi ce sa fac. Imi place foarte mult de un baiat. Are 14 ani si eu am 13. Am fost o zi cu el pentru ca imi spunea ca ma iubeste si eu, fiind naiva, l-am crezut. Apoi peste 2-3 saptamani mi-a spus ca nu m-a iubit niciodata, chiar daca doare. Si nu am vrut sa mai vorbesc cu el, il jigneam. Intr-un cuvant, eram indiferenta. Si asta l-a afectat. Apoi s-a intors el la mine peste cateva zile. Spunea ca nu mai suporta sa ma vada asa, fara sa il bag in seama. Si apoi l-am iertat. Si a inceput sa tina la mine. Ba chiar mi-a jurat ca ma iubeste ( spunea ca nu stie cum poate sa ma iubeasca asa, ca ar face orice, ca vrea sa fim doar noi doi pe lumea asta si mai multe ). Ieri am iesit afara cu prietenii si cu el. De fapt, suntem toti un grup. Si el era foarte suparat. Parca fusese beat ziua trecuta sau era drogat. ceva de genul asta. Acum chiar cred ca ma iubeste sau ma insel? Voi ce credeti crying? Va rog, help me sad

Răspuns Câştigător
| Kafeeaua a răspuns:

Buna Alexandra
pai si eu am 13 ani si nu prea am experienta
dar un sfat de la prietena la prietena ar fi urmatorul:
eu cred ca el si-a dat seama ca a fost gresit ceea ce a facut spunanduti acele cuvinte grele si dureroase
eu as spune ca te-a iubit tot timpul si ti-a spus acele vorbe numai sa vada reactia ta(parerea mea)
eu as zice sa il pui la o incercare sa iti demonstreze ca cu adevarat are niste sentimente mai clare pentru tine
dupa cate a facut eu zic ca daca nu se comporta ca data trecuta adica in acelasi fel iti spune te iubesc.etc nu-l accepta
dar daca tu ai zis ca crezi ca te iubeste cu adevarat sau asta crezi
eu as zice sa-l accepti dar cu mare grija sa nu te raneasca din nouwinking
:*:**::**:te-am pooopat si sper ca te-am ajutatwinking

4 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

E praf omul ala happy

| fluturascolorat a răspuns:

Buna,pai cred ca se cam joaca cu cuvintele.Adica dupa parerea mea daca ii zici unei fete ca o iubesti pai.gata frate sunt al tau, el ti-a mai si jurat deci...Tu ar trebui sa ai o discutie cu el in privat si sa ii zici daca chiar are sentimente pentru tine sau doar o spune asa ca sa te tina mai mult timp.Succes

| TeemoSlayer a răspuns:

Poate ca nu este asa de stabil odata iti spune geva odata alceva.Dar daca ar fi cu alta persoana ar fi spus-o deja daca v-ati mai despartit.
Mult noroc happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi mult; x. Acord funditaaa happy