| tocxsickid989toxic a întrebat:

Am fost vara asta intr-o tabara la munte unde au fost copii din toata tara(merg in tabara asta de cativa ani in coace) si anul trecut a venit un baiat Cristi care e din alt oras fata de mine. Toti din tabara spuneau ca ne placem pentru ca noi petreceam foarte mult timp impreuna datorita faptului ca ne intelegeam foarte bine si era ca si cum ne stiam de-o viata. Anul acesta a venit din nou si el, si ne-am revazut. Inainte de tabara cu vreo saptamana el si prietena lui cu care a fost vreun an se despatisera. Eu la fel, nu mai eram cu fostul meu de ceva timp dar inca il placeam foarte mult de el si imi parea rau ca ne-am despartit. Intr-o seara l-am chemat la mine in camera sa fumam si sa mai vorbim (tin sa mentionez ca amandoi fumam si acolo la pensiune aveam camere de o persoana). A venit la mine, am inceput sa vorbim, am fumat, si dupa ne-am intins in pat, el a stins lumina si ne uitam amandoi spre tavan si vorbeam despre "ce inseamna iubirea pentru noi" si cum ar fi persoana de sex opus potrivita pentru fiecare dintre noi. Si cat vorbeam m-a luat de mana, dar atat. Apoi am adormit amandoi, iar eu m-am trezit pe la vreo 4 dimineata si l-am sculat sa se duca la el in cameralaughing In urmatoarele zile noi am inceput sa stam din ce in ce mai mult impreuna, iar majoritatea fetelor din tabara erau geloase pentr ca el era cel mai dragut baiat din tabara si multe dintre ele il placeau. Peste 2 zile am fost cu totii intr-un local unde am fumat narghilea si am baut. Si pe strada in drum spre pensiune el m-a luat de gat pentru ca eram amandoi ametiti si mi-a zis ca ii e cam rau. I-am zis ca si mie imi e rau si el m-a intrebat daca vin la el in camera sa stam amandoi sa mai vorbim. Seara urma sa avem o activitate, dar am vorbit cu el sa nu mai mergemlaughing Bineinteles ca restul s-au prins ca sunt la el in camera si tot spuneau "Cristi si Simona sunt la cristi in camera, fac prostii", si tot bateau in usa in timp ce noi vorbeam in soapta in camera. Dupa am cam adormit vreo 2 ore, timp in care ma tinea de gat si stateam cu un picior peste corpul lui, si aproape ca ne atingeam buzele. Dupa ce ne-am trezit am inceput sa vorbim, deja se facuse vreo 12, si nu stiu cum s-a apropiat de mine si ne-am sarutat. Apoi ne-am sarutat incontinuu, apoi vorbeam, apoi iar ne sarutam, si tot asa. Si chia simteam acei fluturasi in stomac pe care in mod normal nu ii simt cand ma sarut cu un baiat cu care nu sunt impreuna. Si dupa in fiecare seara pana la sfarsitul taberei ori venea el la mine, ori ma duceam eu la el in camera, dar cand eram cu ceilalti din tabara incercam sa ne comportam normal. Nu stiu ce am patit, dar chiar simt ca nu o sa gasesc in tot galatiul un baiat ca el. (Eu sunt din galati si el din braila, 2 orase la 20 de minute distanta, deci practic foarte aproape). Cu el aveam o conexiune, ne intelegeam unul pe altul, vorbeam despre orice. Si in momentul de fata nu pot sa spun ca il plac, adica nici in tabara nu il placeam, a fost mai mult o atractie, dar nu trece zi fara sa ma gandesc la el si la faptul ca e perfect pentru mine. Am incercat sa tin legatura cu el imediat dupa tabara, dar el a fost plecat o saptamana cu parintii, apoi am fost eu plecata inca 2 saptamani in concediu, si din cauza ca nu prea aveam net pe acolo nu am vorbit si ne-am indepartat, iar acum nu vorbim deloc. Ce as putea sa fac ca sa imi treaca de el, sau ce as putea sa fac ca sa pot sa fiu cu el? Voi ce credeti, ar fi mai bine sa il uit?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NameHarris a răspuns:

Ar fi mai bine sa vorbesti cu el inainte sa-l uiti happy Poate doreste sa aveti o relatiehappy Cine stie este posibilsa se gandeasca si el la fel ca tine happy incearac sa te uitebig grin

| Maximilian191 a răspuns:

Suna-l, intalniti-va, iubiti-va!

| xCarly a răspuns:

Drăguță poveste ^.^. Parerea mea este ca ar trebui sa reiei legatura cu el si sa discuti cu tot ce te framanta si dupa sa iei o decizie happy. Numai bine!