| BruNnEtTe a întrebat:

vb cu un baiat mai mare ca mine cu 5 ani si imi este rusine sa kiss cu el dar imi este frica sa nu gresesc cu ceva e prima oara si nu stiu ce sa fc sunt cam rusinoasa si imi e ca m frica si rusine de el ca sa fc! funda va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Lavazza_5427 a răspuns:

Si eu sunt cu un baiat mai mare cu 5 ani decat mine. La inceput am avut si eu teama asta. Dar stai linistita ca el sigur va stii ce sa faca si tu vei continua din instinct in acel moment... fara sa iti dai seama. Stiu ca te tot gandesti la momentul ala, cum sa faci. Dar stai linistita ca totul o sa fie frumoshee hee lasa-te purtata. happy bafta!

6 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Relaxeaza-te si nu te mai gandi la varsta! e acelasi lucru! succes!

| dincolodevise a răspuns:

Eu zic sa faci asta cat esti u pregatita, cand vrei tu... daca de iubeste te va astepta...

| vlaaddd a răspuns:

N-a murit nimeni la prima incercare de sarut, nu cred ca vei fi tu prima.

| XVCDG a răspuns:

Avand in vedere ca e mai matur cred ca o sa te menajeze putin sau va vrea sa vada de ce esti in stare.Dar oricum ar fi sunt sigur ca ii va placea.

| PuFaRiNaIsThEoNe a răspuns:

Inchide ochii si deschide gura si mai departe.treaba lui

| Denisssse a răspuns:

Si eu trec printr`o situatie asemanatoare. daca el te place nu pierde timpul ca dragostea se raceste. daca nu te place incearca sa il uiti...si revenind la varinta cu te place. daca vrei sa fii cu el saruta`l dar ai grija sa nu pari t***a in ochii lui fi greu de cucerit dar in acelasi timp prietenoasa si de trebuie. funda?winking