| anonim_4396 a întrebat:

deci m-am intalnit cu un baiat de 3 ori si ne-am sarutat numai pe buze... el tot vrea frantuzeste dar eu sunt foarte rusinoasa! stie ca sunt rusinoasa si asteapta azi de ex m-a tras mai aproapre si am inceput sa tremurlaughing nu stiu sa sarut...este pentru prima oara. toata lumea zice ca pe moment atunci dar parca nu este asa nu stiu sper sa ma ajutati! FUNDA CEA MAI MAREEEE!

Răspuns Câştigător
| Extasy a răspuns:

Hey stai linistita! Nu e greu deloc, faci si tu ce face el, de fapt inchide ochii si fa ce simti. Vb serios, nu e greu delocbig grin
In plus daca stie ca esti rusinoasa el o sa fie cel cu initiativa. Tu doar raspunde-i asta insemnand sa fac ce simti in acel moment love struck.
Succes! :X

5 răspunsuri:
| Delete a răspuns:

Pai asa e prima oara si la baieti si la fete, mie prima oara imi tremurau picioarele big grin dupa primul sarut al doile nu va mai fi asa greu trebuie doar sa inchizi ochii, sa deschizi gura si sa scoti limba si so misti in diferite directii

| Madalichka a răspuns:

Stai linistita. Trebuie sa tii gura usor deschisa si moale (ar fi aiurea sa incerce sa iti bage limba in gura si sa se zgarie de dintii tai big grin), apoi atinge-i usor limba cu a ta. Daca iti baga prea adanc limba pe gat, da-te mai in spate sau intrerupe sarutul si spune-i sa fie mai tandru.
Sper sa-ti fie de folos si sa ne zici cum a fostwinking

| theprettyreckeless a răspuns:

Stai linistita. stiu cum e, si eu am trecut prin asta cu prietenul meu. de vreo doua ori ne-am sarutat normal, in fine nu e important oh go on. dar cand viine "sarutul acela" trebuie oarecum sa te lasi dusa de val, sa inchizi ochii. crede-ma! nu poti invata. vine de la sinehappy. anunta-ma cand ti-a iesit! sper ca te-am ajutat!

| Ralu_5621 a răspuns:

Eu zis sa fii sincera cu el si sa-i zici ca nu stii sa saruti frantuzeste si cu siguranta o sa te invete el... o sa fie un moment special pentru el si pentru tinewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu inteleg cum vine chestia asta cu "nu stiu sa sarut" sau "stiu sa sarut" atat timp cat amandoi va simtiti bine si nu va atingeti dintii totul e bine, asta din cate imi dau eu seama nu e acceptat in nici un fel cand saruti