| morena_7638 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa vedeti fenomene stranii? Daca da povestiti-mi. Cea mai interesanta poveste primeste fundita.winkingbig grinhappy (Scuze categ.)

7 răspunsuri:
| Papusik a răspuns:

Emisiunea fenomele stranii am vazut-o

Vinerea de la ora 22:00 - 00:00 pe Discovery Chanel

| FreakyHalloweenBoy a răspuns:

^^ Oamenilor ...eu cred ca nu se referea la emisiune, ci la intamplari paranormale reale pe care le-ati trait voi.

| lovegirl15 a răspuns:

Da,am vazut fenomene straniilaughingLa televizor si pe youtubelaughing

| LolaXLillyNuSpuneNimik a răspuns:

Eu cred. Deci eram in clasa la mine si m-am dus la baie cu o prietena apoi ne-am intors in clasa si diriga ne-a pus sa scriem ceva si parca am vazut pe cineva micut razand in fata clasei noastre :O Nu ca as face asta pentru funda dar chiar sunt reale!

| DaBlackPoison a răspuns:

Iti voi povesti episodul meu favorit,pe care l-am revazut chiar vineri.
O familie se muta intr-o noua casa. Femeia, are o foarte mare pasiune pentru ocultism.Ea are un copil, care nu este insa copilul sotului ei.Ea va descoperi mormantul unui director de scoala in curte si vor descoperi ca acea cladire a fost o scoala.Sotul ei va incepe sa se poarte foarte urat cu copilul. Apoi intr-o zi, femeia il trimite pe copil in casa sa ii aduca ceva iar acesta este marcat de un scaun care se misca singur si venea spre el.Parintii vor incerca sa de-a uitarii aceasta intamplare.Intr-o zi, cand baiatul ramane singur acasa iar parintii ii sunt in oras, el vede fantoma directorului.Atunci vin si parintii. Tatal lui vitreg refuza sa il creada insa mama lui este ferm convinsa ca este adevarat si incepe sa scrie o lucrare despre fenomenele paranormale din acea casa.Intre timp, cei doi vor divorta iar femeia il ia pe baiat si se muta in orasul ei natal.In noua lor casa, ei descopera o pentagrama pe podea.Ei stau foarte prost cu banii. Femeia va incepe sa faca ritualuri Wicca[Wicca este o religie neopagana] si este foarte multumita cand vede ca primeste ajutorul pe care si-l dorea.Ea se afunda in vrajitorie insa se indeparteaza de fiul ei care se va inrola in armata. Dupa 8 ani el se intoarce acasa unde mama lui era complet diferita.Acesta era crestin.El va aduce cu sine o biblie si o cruciulita pe care si le pune in camera.Este atacat de propria lui mama care era posedata.Pleaca de acasa.Mama lui va un nou ritual unde se dedica zeitei Isis si este atacata de niste forte ale intunericului. Dupa aceasta intamplare ea realizeaza cat de periculos este ce a facut si isi revine.

| Pisicuța a răspuns:

De cate si cate ori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai stranie nu mai stiu bine cum se numea dar era o femeie si s-a mutat intr-o casa in care a trait un om satanist si in pod avea spiritele oamenilor pe care i-a ucis dar femeia nu stia si timp de 6 saptamani dulapul ei se tot deschidea si inchidea singur intr-o zi a pus o cruce in dulap si dimineata urmatoare a gasit-o cu susul in jos femeia speriata sa indepartat de dulap si s-a intors apoi a vazut o fata verde zbarcita si urata atata mai tin minte (Funda)