| keytleen a întrebat:

Vi se pare injositor ca o fata care se respecta sa faca sex oral? Hmm eu sunt fata iar acest lucru nu ma incanta deloc, normal cred ca este ca baiatul sa faca acest lucru atunci da, dar o fata "pare umilitor" ( parerea mea) Am 17 ani iar de curiozitate sa vad ce inseamna"sexul oral" am vazut niste videori din alea mai *** ( fata se lasa in jos si a luat partea intima a baiatului cu gura iar el s-a terminat in gura ei) Mi s-a parut umilitor ca o fata sa ii suga **** si scarbos) Parerea mea! Voi ce credeti? Fara jigniri! In timp poate o sa imi schimb parerea dar nu o sa fie prea curand!

Răspuns Câştigător
| Andrei258 a răspuns:

Si eu din punct de vedere uman sunt pro dar din cel religios sunt contra si voi explca de ce sunt pro din punct de vedere uma daca partenerii se iubesc si se cunosc destul de foarte bine acest lucruconsfiinteste relatia lor. Iar din punct de vedere religios acesta esta consideat pacat sodomie

da frumos ar fi sa fie reciproc. iar referitor la gust iti pot spuneca in ambele situatii e saratstiu la inceput e normal sa ti se para scarbos si mie mi s a parut asta pana te obisnui ca dupa o sa ti se para placut sfat la inceput tine ti respiretia eu asa am facut pana ma obisnui

referitor la senzatie in ambele cazuri duce la euforie ai o stare de bine poti ajunge la orgasm usor. cat despre ejaculat in gura si inghitit sau realizat studii recente in Marea Britanie care atesta ca ingitirea are beneficii multe pentru ten si nu numai

citeste

http://www.csid.ro/sex/cuplu/cat-de-sigur-este-sa-inghiti-sperma-3987385/

http://www.divahair.ro/......rului_tau!

http://femina.rol.ro/......95717.html

si multe aatele o sa vezi cand dai pe link spor la documentat pa pagina apar mai multe intrebari cand intri dai pe ele si studiezi

11 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Eu unul sunt pro pana mor!batting eyelashes

| Aasdfghj a răspuns:

"normal cred ca este ca baiatul sa faca acest lucru"
De unde ai scos asta? Toti baietii o sa-ti sara in cap acum. Asta e la fel ca si "Sa ma caute baiatul primul, nu-l caut eu ca sunt fata". Misto gandire ai. Sper sa-ti gasesti un iubit tampit ca sa faca doar ce vrei tu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Aasdfghj):

laughing ma bucur oarecum ca si o fata o vede asa, dupa zice de mine ca sunt un depravat.

| mihai69 a răspuns:

Sexul se bazează pe primire și oferire de plăcere. Ca să fie toată lumea mulțumită, e bine ca ambele „acțiuni" să fie făcute de bună voie și de manieră reciprocă.
Că tu te uiți la niște pornoșaguri de doi bani kilu' și ai impresia că la asta se reduce un act sexual între doi adulți care consimt... problema ta.
Ideea e că oferind plăcere, poți ajunge s-o sporești pe cea primită. Cu timpul, sper să înțelegi ceea ce spun eu aici.
Oricum, dacă nu ai avut niciun orgasm până acum, e cam greu. Și după cum povestești, nu prea cred că ai avut ocazia. Deși poate ți-or fi gustat unii „savarina", dar n-au știut s-o facă să vibreze.

| TheAce a răspuns:

Sexul e o afacere in 2 pana la urmahappy. Nu e nimic injositor, dimpotriva. in fond, ''favoarea'' e de cele mai multe ori returnata iar asta face totul sa merite. Daca ai insa limitele tale, prin comunicarea cu partenerul se poate gasi un compromis.

| Mussette a răspuns:

Trebuie sa te gandesti ca intr-o relatie orice poate fi permis.
Dar, daca nu-ti place, asta e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca baiatul face e bine, daca fata face e injositor... cum vine asta?

| NameHarris a răspuns:

laughing)) Tu esti parca sora cu varumio?laughing) si ala ba cum sa fac sa-mi faca aia oral da eu nu ca nu stiu celaughing) voi vreti bani fara sa lucrati?laughing)

| Ioana011 a răspuns:

Dupa parerea mea este normal ca si fata sa faca acest lucru. Adica, de ce baiatul ar face-o si fata nu? laughing Cu ejaculatul in gura ei este oribil de scarbos, asta nu sunt de acord. Nu trebuie sa iei exemplu total filmele porno, dar mici parti ai putea sa iei si sa incerci.

| roxanaandreea a răspuns:

In dragoste nimic nu e injositor sau umilitor. De ce sa fie injositor pentru o fata sa faca asta chiar iubitului ei pe care-l iubeste iar el o iubeste la fel de mult? In cazul asta sunt total de acord cu sexul oral. Daca e vorba sa faci asta oricui atunci nu mai sunt de acord. Si nici pentru baiat nu mi se pare injositor atata timp cat face asta iubitei lui. happy

| indecis2014 a răspuns:

Ce sa zic? imi place cum gandesti tongue