| Danielasabina a întrebat:

Credeţi că o să fiu respinsă de băieţi pentru că nu concep sexul oral? Mi se pare ceva înjositor, nu as pune persoana iubita intr-o astfel de ipostază.Si mai mult de atat, mi se pare extrem de scârbos, pur si simplu e ceva îngrozitor.Nu consider ca gandesc gresit, asta e părerea mea.O sa fiu respinsă din cauza asta?

Răspuns Câştigător
| Victoria18 a răspuns:

Daca te iubeste baiatul respectiv va renunta la asta... Ba chiar va ajunge sa nu ii placa...Stai linistita, nu toti baietii vor sex oral. Eu sunt de aceeasi parere ca tine fata de sexul oral. Ma intreb mereu cum poate face cineva asta, mi se pare prea scarbos, e ca si cum m-as duce sa mananc din WC, mai ales daca partenerul nu are o igiena.

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

O sa-ti gasesti un baiat cu aceeasi parere ca a ta si o sa-i treci multe cu vederea tocmai ca sa iti accepte aceasta parere. Adica asta o sa fie unul din principalele tale criterii in alegerea unui partener si o sa dai mai putina importanta altor aspecte

| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand, nu toti baietii vor sex oral!
Apoi, nu trebuie sa accepti nimic din ce nu-ti face placere.

Un baiat care te iubeste cu adevarat, accepta si tine cont de preferintele tale!

Cat priveste faptul ca ai putea fii respinsa, asta chiar este problema lor, nu a ta. Fiecare are principiile lui/ei dupa care se conduce in viata si stii ce, barbatul care te merita si te iubeste, nu ar face niciodata nimci impotriva voineti tale. cei care te resping, vor fii probabil doar cei care vor sa obtina sex de la tine si atat.

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca DA, fiindca majoritatea barbatilor considera ca perversiunile si fanteziile sexual practicate in timpul oricarei partide coitale, reprezinta ''condimente'' indispensabile in arta sexului, exact la fel cum o mancare nu poate fi considerata gustoasa in cazul in care lipseste sarea si piperul din acea mancare. big grin Probabil ca viata ta sexuala va fi una mult prea searbada si in mod sigur ....anosta, ceea ce ii va ideparta pe posibilii/potentialii pretendenti. Multa sanatate!

| SG1995 a răspuns:

Ehm depinde sunt si persoane care nu agreaza sexul oral.

| mentholinks a răspuns:

Da, o sa fii respinsa de majoritatea.

| Oana92 a răspuns:

Sa ne spui ce crezi despre sexul oral si dupa ce il primesti. Nu o sa-ti mai para atat de injositorwinking

| Emma30555 a răspuns:

Va trebui sa întâlnești pe cineva cu aceeași mentalitate ca a ta. Între doi oameni care se iubesc problema ta nu mai e considerata asa woaw, nu mai e tabu, face parte din preludiu pentru cei mai mulți, dar fiecare din noi e liber sa facă doar ce ii place.

| AliGab a răspuns:

De unii vei fi respinsa, de altii nu. Pregateste-te pentru toate reactiile posibile. Pana la un moemnt dat cand mi s-a demonstrat ca sunt si barbati extraordinari, credeam ca toti sunt niste jigodii care nu vor decat asta. Insa stai linistita, indiferent de cate ori vei fi respinsa, nu renunta pana cand nu vei gasi omul care sa te respecte. Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| YDEmi a răspuns:

Respinsa de toti nu...eu personal nu mi-aș pune persoana la care tin sa faca cv care iei nu ii place