| Marius2011 a întrebat:

Buna TPU vin si eu cu o nedumerire happy am pe penis niste bubite mici albe. nu ma deranjeaza nu ma dor. ma deranjeaza doar ca sunt acolo doar cu privirea am auzit ca multi barbati au dar nu am auzit si cum sa skapi de ele. ce as putea sa fac? ca azi meg la dermatolog da pana atuncia niste sfaturi va rog. happy:X

Răspuns Câştigător
| KaterinaPetrova a răspuns:

De ce nu incerci sa cauti pe net mai bine. eu sunt fata nu le am cu astea.

2 răspunsuri:
| InnaiiSa a răspuns:

Pai tocmai te duci la medic iar acolo o sa.ti spuna cum scapi de ele nimeni nu stie mai bine decat medicul happy

| foksy a răspuns:

Pai.eu sunt fata si nu prea le am cu astea. Dar mai mult ca sigur medicul iti va spune cum sa scapi de ele.tongue