| Dudulina_3201 a întrebat:

Vineri seara am avut primul meu contact sexual cu prietenul meu cu care sunt de 4 luni. Cand m-a dezvirginat a curs mult sange pana sambata. El toata sambata toata ziua a stat cu mine sa vada cum ma simt, daca mai ma doare, daca mai curge sange.Nu ma asteptam sa fie chiar asa de mult alaturi de mine. Dupa ce am avut contactul sexual nu il mai puteam vedea in ochi, ma racisem brusc fata de el. El nu m-a dezvirginat complet pentru ca am observat ca imi atarna himenul. Ce pot sa fac data vitoare sa nu mi sa mai para un lucru iesit din comun si sa ma racesc fata de el?

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Ai sentimentul asta pentru ca nu ai fost pregatita 100% pentru asta. Simti cumva ca el te-a fortat sa ajungi aici? Se poate de asemenea sa fie din cauza ca nu a fost cum te-ai asteptat. In majoritatea cazurilor, nu vei simtii o placere deosebita cand faci asta, decat dupa ce trece un anumit timp si castigi experienta.

3 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Care e motivul pentru care te-ai racit fata de el? Ti-a parut rau ca ai ti-ai inceput viata sexuala, sau de ce?
El chiar si-a facut griji si a fost alaturi de tine. Ai grija data viitoare.

| Alex0194 a răspuns:

Cand el sta langa tine toata ziua si este ingrijorat nu inteleg de ce sa te racesti fata de el. Ba mai mult prin asta a demonstrat ca tine foarte mult la tine si ca iti este alaturi. Si din ce am auzit sa se mai intample sa nu se rupa de la primul contact. poate la urmatorul ti se va rupe. Oricum multa bafta and be safe

| andreea_9470 a răspuns:

Nu inteleg de ce te-ai racit fata de el.deci, omul sta cu tine, isi face griji si mno...adica nu e vina lui ca ti-o curs mult sange si ca nu a reusit foarte bine "treaba", nu?

mai incearca odata s-o faci si poate o sa fie mai bine...big grin