| anonim_4396 a întrebat:

Daca am avut un contact sexual pe o perioada mica de timp si nu mi-a curs sange inseamna ca nu m-am dezvirginat?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Posibil sa fi virgina dar tot ce se poate sa nu mai fi, sangerarea nu toate fetele o au la dezvirginare, tinand cont ca a fost numai o,, perioada mica de sex,, poate esti norocoasa sa fi inca virgina

| SAMM0603 a răspuns:

Cred ca inca esti virgina. Daca nu ti-a curs deloc sanga si erai virgina 100% inca esti. Desi unele fete au avginul mai "elastic" si dureaza pana curge sange. Dar din moment ce ai spus "pe o perioada mica" din punct de vedere general esti virgina. Din punctul tau de vedere nu mai esti deoarece ai facut-o happy Sarbatori fericite:*

| HueyFreeman a răspuns:

In momentul in care partenerul te penetreaza, nu mai esti virgina.

| DedeeAndreea a răspuns:

Consulta un ginecolog, nu prea ma pricep!