| AlcatrazAndrei a întrebat:

Salut, cum imi dau seama ca o fata ma place? Ca na... imi zambeste mereu, ma baga in seama, vb mult pe mess, nu-mi spune nimic si nu face nimic daca o cuprind si mergem asa, se mai uita la mine, glumeste foarte mult cand sunt eu, rade la aproape tot ce spun! Ce parere aveti? MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt sanse foarte mari sa te placa. Daca nu vrei sa ii zici ca o placi si vrei sa fii sigur ca te place si ea inainte ai putea sa ii faci mai multe complimente si niste gesturi mai indraznete sa vezi cum reactioneaza, dar eu cred ca te place.

1 răspuns:
| alinaiuliana89 a răspuns:

Eu zic sa faci mai mult de atat de ce nu incerci sa o saruti? poate ca asta si asteapta si se gandeste-te in sinea ei ce astepti atata? ea asteapta sa faci un alt pas si nu cred ca te va respinge, succes big grin