| preacopilapentruvarstaei a întrebat:

Buna,TPU! voi credeti ca baiatul trebuie sa stie tot trecutul unei fete? de ce ei sunt mai gelosi pe trecutul nostru decat am fi noi pe al lor?

Răspuns Câştigător
| LeontinAndrei a răspuns:

Mie imi place sa ii cunosc trecutul fetei, sa stiu cu cine a umblat, prin ce anturaje a fost si chestii de genul asta. Asta spune foarte multe despre ea si la ce ma pot astepta din partea ei.

Multi sunt gelosi pe trecutul fetei deoarece fie ea a avut mai multi parteneri ca el, fie a fost ceva ce lui nu le place. Motivul difera de la persoana la persoana, dar in mare parte cam acestea doua sunt baza.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa stie ce e mai important si e normal ca trebuie sa afle, ca sa stie daca merita sau nu (o relatie cu el).

| DeeaMarry a răspuns:

Nu chiar toate detaliile, pentru ca nu o sa le mearga bine deloc. E bine sa ii cunoasca trecutul, in mare.

| Anonima264 a răspuns:

Nu!

Adica e bine sa il cunoasca, dar nu chiar pe tot!