| BloodyBlade a întrebat:

BUNA TPU! Voiam sa va multumesc ca ati fost alaturi de mine in momente grele, si mi-ati dat numai sfaturi bune si vreau sa va anunt ca oficial m-am impacat cu iubitul meu si sunt foarte fericita! VA MULTUMESC!:*happy

5 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Sa va dea Dumnezeu sanatate si sa va tina relatia. Numai bine!

| 202 a răspuns:

Odododo ce dulce si frumos din partea ta ca ne'ai scris...pe altii nici nu ii mai interesa cine i.a ajutata cu un sfat bun:* Sa va tina!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cu plăcere.

| LineGuide a răspuns:

Draga BloodyBlade, iti doresc tot binele din lume tie si iubitului tau, sper ca relatia voastra sa ajunga departe, si ca in povestile fericite, a fost un HappyEnd.
Mult noroc!

| b1encu7z4 a răspuns:

Sa nu va mai certati nici o datawinking