| Jany123Jane a întrebat:

Buna, TPU! Vorbesc cu doi băieți și îmi plac amandoi. Când îmi spun lucruri drăguțe mă simt ciudat. Vor să mă cunoască amândoi, si eu vreau. Ce să fac să scap de ei? Nu mă mai pot concentra la alte lucruri.

7 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

E simplu...incetezi sa mai vorbesti cu ei si te concentrezi pe ceea ce e important.

| aditimus a răspuns:

Spune-le ca nu esti pregatita.

| Violleta2022 a răspuns:

Cati anisori ai si unde i-ai cunoscut pe astia?
Iti fac curte pe real sau totul este online?

| Marius22222222222 a răspuns:

Mie mi se pare ca maine poimaine o pui de un trio daca nu te decizi repede

| Miruna333 a răspuns:

Si tu vrei sa ii cunosti, dar vrei sa scapi de ei? Ce vrei cu adevarat? Daca nu-i mai vrei in viata ta, iti folosesti frumos abilitatea de a comunica, le spui ca nu mai esti interesata. Simplu.

| Xox0 a răspuns:

Cred ca esti bipolara.
Da-le block si vezi-ti de viata sau ramai cu amandoi.

| Alecsandru322 a răspuns:

Pai dacă vrei de ce sa scapi?