| daniela_9291 a întrebat:

Hey! unii baieti zic ca nu plac o respectiva fata, dar ei chiar dau semne ca o plac, stiu cazuri din astea si mi s-a intamplat chiar mie.Este ciudat comportamentul si privirea acelui baiat.Se uita la mine mereu, iar cand vorbesc cu alti baieti se uita de parca as fi facut o crima.Mai sunt si alte lucruri, dar asta ar insemna sa scriu mult si nu as vrea sa va plictisesc:Xhappy

-ce credeti de genul asta de baieti, ce simt ei cu adevarat?

Răspuns Câştigător
| anananana a răspuns:

Da stiu si eulaughing am patit da cred ca te plac pentru ca baietilor nu le place sa spuna advarul doar atunci cand cred ei ca e momentulhappy

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Du-te tu la el si intreaba-l daca nu vrea sa nu te placa mai mult.winking

| Razvan a răspuns:

Ori sunt timizi, ori pur si simplu le place sa se joace cu fetele.In general prima varianta.Ar trebuie sa incerci sa intri tu in vorba cu el, ca sa vezi ce-i poate capulhappy

| Miauti a răspuns:

Ce vreti acum nu stim daca sa avem incredere in voi! asa satem noi, mai ciudati.
Si ne uitam la voi pentru ca ne intrebam cu cati baieti v ati traso. majoritatea dintre noi cautam fete cuminte si stabile.

| Dan a răspuns:

Ma bucur de tine, ai reusit sa cuceresti. Felicitari si succes!

| alleecsandra a răspuns:

Buna
sunt multi baieti de genul asta!
am si eu asa un caz
de vina e timiditatea pe care o au
cred, si acel baiat de care spui tu te placewinking