| Adifhfvc a întrebat:

Deci am 16 ani si vreau sa spun că nu știu ce ii cu mine, îmi plac fetele mult dar îmi plac din păcate și băieții și nu vreau asta, vreau sa scap, de fiecare dată când ejaculam mă gândeam numai la lucruri despre băieți, deci nu știu ce să fac.

5 răspunsuri:
| AlexSM86 a răspuns:

De ce "din pacate"? Nu vad cum prin asta faci rau cuiva. A, ca societatea nu accepta asta, e treaba lor, nu a ta. Tu ai viata ta de trait, nu pe a altora si, cat timp iti vezi de viata ta in intimitatea ta, nu vad de ce ar fi o problema. Daca iti plac si fetele si baietii, inseamna ca esti Bi (Bisexual)...ca sa ne si incadram intr-o categorie ca, na, aparent trebuie sa ne definim dupa niste termeni alesi de societate.

| Violleta2022 a răspuns:

Poate ca esti gay si nu stii inca, daca nu ai avut inca sex cu baieti.

| Emilian65 a răspuns:

La 16 ani ai tai încă nu ai o orientare sexuala bine cunoscuta.

| Alexandru250201 a răspuns:

Sa te accepti pe tine asa cum esti, sa ti asculti instinctele

| vasileparnaie a răspuns:

Recomand sa incerci si cu baieti frate.