| anonim_4396 a întrebat:

Am o întrebare:Cum scap de coșurile excesive? sad mă simt atât de ciudat când vorbesc cu cineva și nu mai știu ce să mai fac.Mă puteți ajuta? Multumesc

Răspuns Câştigător
| NoName0x0 a răspuns:

Maii... Eu stiu multe persoane care s.au dat cu Zinerit si le.a trecut. Il gasesti la farmacie. Poti lua si un gel de curatare, iti cureti bine tenul si te dai cu Zinerit. Gasesti mai multe detalii in prospect.

8 răspunsuri:
| cosmina98_7417 a răspuns:

Poti incerca sa te dai cu zeama de lamaie pe fata.

| NoName0x0 a răspuns:

Du.te la un dermatolog daca sunt excesive si iti va da ceva potrivit pentru tenul tau!

| GeorgianaTudor1234 a răspuns (pentru NoName0x0):

Am fost, dar crema pe care mi-a fost recomandată îmi provoca usturime sad Multumesc oricum

| NoName0x0 a răspuns (pentru GeorgianaTudor1234):

Dar chiar daca iti provoaca usturime, macar te ajuta cu ceva?

| GeorgianaTudor1234 a răspuns (pentru NoName0x0):

Crema prescrisa de medicul dermatolog? Nu.Am incercat sa insist pana nu am mai putut si nmic

| NoName0x0 a răspuns (pentru GeorgianaTudor1234):

Ok, poti incerca cu ce ti.am propus anterior. Raspund din auzite fiindca din fericire nu am avut probleme cu acneea!

| NoName0x0 a răspuns (pentru GeorgianaTudor1234):

Maii... Eu stiu multe persoane care s.au dat cu Zinerit si le.a trecut. Il gasesti la farmacie. Poti lua si un gel de curatare, iti cureti bine tenul si te dai cu Zinerit. Gasesti mai multe detalii in prospect.

| SilviaVrm a răspuns:

Cosurile fac parte din pubertate. daca ai acne sau ceva de genu orice tratament ai folosi nu o sa te scape de cosuri, doar cu timpul. cunosc multe persoane cu problema ta chiar si un coleg de la mine din clasa are problema asta si spune ca folosteste mii si mii de tratamente dar nu functioneaza la nimic. asa ii pubertatea, adolescenza :\ cu timpul o sa creasca oricum. peste 1 an sau 2 nu o sa mai ai problema asta. depinde si cati ani ai laughing