| AnonimusGate a întrebat:

Vorbesc cu o fata cu care ma cunosc de foarte mult timp. Deci eu cred ca ea profita de atentia care eu eu ofer. Cam aproape odata la 2 zile iesim afara seara la 9 cam pan la 10 si i sincera Mai vorbim iarasi in fiecare seara la tel 10-12-1 si eu am ajuns la parerea ca profita de mine. Am conduso la scoala si din greseala mi-o trimis mie mesaju Sa vezi mo condus la scoala x si urmat de laughing))))))))))))))))))) care o vrut sa il trimita la cea mai buna prietena a ei. Mai vorbeste inca cu vreo 10 baieti nu imi zice cu cine e secretoasa imi zice numa chestii care o supara... Si ne cunoastem de cam 4 anii, ne-am certat si tot ea o intrat pe mine acuma 1 luna de cand vorbim, am vrut sa i zic sa nu mai vorbim dar ea tot insista sa vorbim am purtat o dezbatere pe subiectu asta. Sunt hotarat sa inchei orice relatie cu ea fiindca stiu ca nu voi fi cu ea never nu m-ar vrea si mai bine de cat ma comport acum nu se poate. Voi cam ce parere aveti? Intrbatima orice...

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ea nu te percepe ca pe un potential iubit.Pentru ea tu este un prieten bun, adevarat caruia ii poate incredinta un secret sau de la care poate cere un sfat. In cazul in care nu "suporti" acest statut de a fi doar un amic/prieten pe viata, vei fi nevoit sa te indepartezi de ea deoarece se pare ca ea nu are sentimente de dragoste/iubire fata de persoana ta.

1 răspuns:
| alexandragafar a răspuns:

Eu cred ca te vede ca pe un prieten si ar trebui sa vorbesti cu ea mai bine si sfatul meu e sa pui punct relatiei decat sa suferi mai tarziu succes