| AnonimusGate a întrebat:

Vorbesc cu o fata cu care ma cunosc de foarte mult timp. Deci eu cred ca ea profita de atentia care eu eu ofer. Cam aproape odata la 2 zile iesim afara seara la 9 cam pan la 10 si i sincera Mai vorbim iarasi in fiecare seara la tel 10-12-1 si eu am ajuns la parerea ca profita de mine. Am conduso la scoala si din greseala mi-o trimis mie mesaju Sa vezi mo condus la scoala x si urmat de laughing))))))))))))))))))) care o vrut sa il trimita la cea mai buna prietena a ei. Mai vorbeste inca cu vreo 10 baieti nu imi zice cu cine e secretoasa imi zice numa chestii care o supara... Si ne cunoastem de cam 4 anii, ne-am certat si tot ea o intrat pe mine acuma 1 luna de cand vorbim, am vrut sa i zic sa nu mai vorbim dar ea tot insista sa vorbim am purtat o dezbatere pe subiectu asta. Sunt hotarat sa inchei orice relatie cu ea fiindca stiu ca nu voi fi cu ea never nu m-ar vrea si mai bine de cat ma comport acum nu se poate. Voi cam ce parere aveti? Intrbatima orice.

7 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

thinking"laughing))))))))" asta pare mai mult batjocoritorthinking eu zic sa-ti bati si tu joc de ea, sa-i arati cum te-ai simtit si tu cand ti-a facut ea asta.iesi cu ea, apoi trimite-i si tu un mesaj din greseala(de fapt intentionat, dar sa para o greseala)laughing"gata iubito am fost la prietenul ala sa-i instalez windows-ul"laughing)))va muri de ciuda cred. Uneori cand esti un esti luat de prost, iar oamenii ca ea isi merita soarta.Fi rece cu eathinking si la sfarsit spune-i ca ti-ai gasit cu altcineva. Ofera-i propria-i doctrinawinking.E un sfat corect...cine stie cati alti aieti duce de nas.

| AnonimusGate explică (pentru SergiuBoss11):

I o ingamfata

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru AnonimusGate):

Ti-ai dat foc la valiza indragostindu-te de ea.

| AnonimusGate explică (pentru SergiuBoss11):

Ai drepatate da i frumoasa si ma inerveaza ca daca i cu tine sau seara se simte singura si isi da filme... Eu eram de parere ca vorbeste cu mine numa cand are nevoie

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru AnonimusGate):

Eu cred ca esti mai mult atras fizic de ea.happy

| AnonimusGate explică (pentru SergiuBoss11):

Ehhh laughing Aici ai dreptate dar si caracteru i frumos da mna da ar fi mai urata i-as fi zis mars tu la epilat de scleapta laughing)

| smartlollipop a răspuns:

Nu inseamna neaparat ca profita de tine, dar daca asta simti poate asa e. Daca tu crezi ca e mai bine sa inchei relatiile cu ea, fa-o, daca nu, nu.

Eu as face o comparatie intre ea de atunci cand ne-am cunoscut si ea acum.

Cat despre mesaj... Depinde si de prietena ei, poate nu e in sens rau ce i-a scris... Nu stiu, tu o cunosti mai bine. laughing
Fa ce simti ca e bine pentru tine, dar fara sa o ranesti.