| LeEu200 a întrebat:

Voua fetelor va plac baietii care va dau palme la fund..am cativa in clasa. Eu nu sunt genul asta..in fine. Vreau sa va aud parerea happy

10 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Fetele sunt atrase de cavaleri.În special când au 15.

| grab a răspuns (pentru FataCuChitaraMunților):

Cand au 15 ce?
15 cavaleri?
15 ani ele?
15 cm cavalerii?
15 inch janta de la Audi?

Uh?

| FataCuChitaraMunților a răspuns (pentru grab):

Se subînţelege.

| FemeiaPisică a răspuns:

Sincer, eu nu suport băieţii nesimţiţi, deci nu, nu îmi plac.

| unarab40 a răspuns:

Asa incep lucrurile palma la fund apoi doar un deget si in sfarsit,,, fara imbracaminte cu alt deget,,, cine accepta prima primeste ultima,,, ai inteles?

| fetitzabunasinebuna a răspuns:

Uratt. urasc baietii aceia, fratee. sa puna mana doat pe iubitele lorwinking Oricum. este un gest de om needucat, care cere atentiee, vrand sa para puternic. dominant. de fapt. este o gainaa plouata! puppy dog eyes

| CGF31 a răspuns:

Hehe sunt putin cam mare sa mai primesc palme la fund. Nu am primit nici in generala, nici in liceu si nici in facultate pentru ca ma fac respectata de orice baietas din spatele blocului care se crede pe strada si nu la o scoala care il formeaza ca om.
Baietii educati au mai mult de castigat decat celor care le danseaza hormonii pe neuroni happy.

| Fetytza99 a răspuns:

Prin asta fetele simt/cred ca sunt sexy si ca baietilor le plac de ele, dar intr-un fel e si neplacut. Funda? Plis.

| David_Tomsa_1990 a răspuns:

O stii pe Bianca daca nu o stii ...pai... e curva lui frodo