| Butterfly0 a întrebat:

De ce dau baietii palme la fund fetelor?

17 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

De perversi si obsedati ce sunt.

| candora a răspuns:

Fiindca se simt excitati de fata in cauza si astfel isi arata sentimentulwinking

Răspuns utilizator avertizat
| BlackHorse a răspuns:

Sincer eu nu fac asa ceva. Un timp am facut dar mi-am dat seama ca numai fetelor pitipoance le place. Practic palma peste fund e un pipait scurt, ceea ce nu mi se pare normal daca nu ai o relatia cu fata respectiva. Eu am cu prietena aproape 8 luni si o ating pe fund, dar nu ii dau palme.

| LittleDrop a răspuns:

Una e sa atingi [mangai] si alta e sa palmuiesti o fata la fund, parerea mea. Palmuirea peste fund mi se pare un gest urat, de prost gust. Daca prietenul meu sau oricare alt baiat mi-ar face asa ceva... s-ar trezi probabil si el cu o palma, dar peste fata. laughing

| 5123fsda a răspuns:

Pentru ca is imaturi si cred ca acest gest li se pare excitant fetelor...(cred ca le place)...A mai fost intrebarea

| alliss a răspuns:

Niste porci rolling on the floor

| enverhoxha a răspuns:

Simplu, pentru că e plăcut.
Femeilor nu le convine fiindcă au impresia că le lezează demnitatea.
Hm, mă gândesc dacă se simt mai demne atunci când desfac picioarele...

| Shahrukhkhan91 a răspuns:

Sa se bage si ei in seama cu ele, sa simta ceva ca-lumea desi la unele mai bine s-ar lipsi s.a.

| Diana_6668 a răspuns:

Se cred si ei mai smecheri, interesanti. smc pe ei!

| IRI_5028 a răspuns:

Da dc dau fetele palme la fund baietilor? Sau mai rau, altor fete?

| Anonim654321 a răspuns:

Si eu sunt baiat parerea mea mai bine sa mangai pe fund decat o palma ca la curve tongue

| AloneQsFini a răspuns:

Depinde de comunitatea cu care ai crescut.

| PinkyPu a răspuns:

Pai is mai multe cauze:prima ar fi ca vor sa arate ca ei is "masculii"... daca intelegi ce vreau sa iti zic
Ar mai fi si ca is ipocriti, imaturi, sau ca le place de fata respectiva(asta din urma ii pe cale de disparitielaughing]
...si la fete le place la nebunie pentru ca se simt importante
ehe...niciodata nu o sa putem intelege specimenele care se numesc barbati!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@LittleDrop, dar nu mai bine cu un genunchi intre, daca tot suntem in zona asta?

Pentru ca sunt perversi si nu se pot controla.

| DeeaFcsb a răspuns:

Am si eu cateva specimene in clasa care fac chestia asta.Mie mi se pare ceva de prost gust sa dai palme fetelor la fund.Sa pui mana e altceva dar sa dai palme...nesimtiti.laughing

| Alex_5051 a răspuns:

Ehhh...nevoia pe la poponarilaughing