| cerculetezburatoare a întrebat:

De ce baietii dau palme la fund fetelor?

5 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Pentru ca este o placere pentru ei big grin

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Unii sunt primitivi si isi urmeaza instinctul pentru a se face acceptati/respectati in grupul din care provin laughing
e un gest grotesc. nu uita ca primul sarut consta intr.o muscatura pe ceafa, poate si palma aceea pe fund e un mod stavechi de a spune ca iti apreciaza formele

| Wanna_1916 a răspuns:

Sa se simta ei bine :]].

| JustMe6378962 a răspuns:

De prosti

| 141414 a răspuns:

Nu e doar o placere pentru ei, cum au zis unii, ci si pentru ele. Daca fetelor chiar le-ar displacea ar face sa nu se mai intample, dar cum tuturor le place...baietii isi urmeaza instincntul care deja a devenit un obicei care le gadila orgoliul fetelor...