| anonyma_4612 a întrebat:

Buna TPU... vreau multe pareri... cer seriozitate
imi plc de un tip si cateva care nu stiu ca mie imi plc de el mi-au spus ca se vede in ochii lui ca ma place
el se comporta frumos cu mine, imi zambeshte mereu, ma tachineaza si de fiecare data cand ma vede se uita insistent dupa mnpana ma indepartez
cu toate astea o prietena l-a intrebat dk ma place iar el a spus ca nu...ca suntem doar amici

eu nu cred asta pentru ca nu exista zi in care sa nu ma caute si cand a fost sa ma ajute sa ma razbun pe o fosta prienena de-a mea m-a ajutat chiar daca era prieten bun cu tipa aia

trebuie sa mentzionez ca suntem si priteni de familie dar din toata familia lui cu el ma inteleg fb(are o fam numeroasa)

va rog sa imi spuneti daca ma place si niste sfaturi cum sa procedez cu el

dau fundita celui mai bun raspuns si vot tuturor care raspund

4 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Eu cred ca te place. chiar daca acelei fete i-a zis ca nu, cred ca nu a vrut sa spuna ...atata timpcat se uita dupa tine,vorbeste frumos si te tachineaza e clar ca te place. poate ca nu-ti spune pentru ca ii este teama sa nu fie respins, dar daca iti place de el.lupta pentru el, pentru fericirea voastra...tu dai de inteles ca-l placi. vorbeste pe mess sau prin sms cu el, poate asa ai mai mult tupeu. atunci cand isi va da seama ca si tu il placi iti va spune :*

| alylove15 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa il intrebi u daca te place... daca iti zice ca nu asta e...dar e probabil sa te placa daca spui ca se uita la tine insistent.

| mariaoana86 a răspuns:

Si eu sunt de parere ca te place, mai ales daca te tachineaza si altele, dar probabil ii este rusine sa recunoasca.Ar trebui sa-i spui ca il placi, iar daca nu vrei sa faci tu acest prim pas, fa-l sa inteleaga ca il placi si atunci cine stie.Bafta:*

| JonnyIS a răspuns:

Te place. Saruta-l!