| diadiana2604 a întrebat:

Hei TPU am şi nevoie de nişte pareri. Deci prietena mea cea mai buna avea in copilarie un prieten cu care se juca mereu, dar dupa trei ani ea s-a mutat in alt oras. Ideea e ca ea merge in fiecare vara la fosta ei casa cu matusa ei si in vara trecuta el i-a cerut Facebook-ul si nr. de telefon doar ca ea nu i la dat pentru ca credea ca rade de ea. Cand a vrut sa plece el i-a spus ca vrwa sa-i zica ceva. Ea i-a spus ce mai vrei si ea a zis ca daca e nervoasa nu-i mai spune. Mereu cand el e cu un prieten de-al lui si o vede ii spune chestii de genu' ăsta e noul tau iubit sau el e indragostit de tine. Si inca ceva i-a spus prietenei mele ca lui in place de o fata din clasa ei pe care a vazut-o intr-o poza. Dupa ceva timp i-a zis ca de fapt nu i-a placut de colega ei ca i-a spus doar asa. Acum ea mi-a spus ca ii place de el si m-a intrebat daca si lui ii place de ea. Eu nu stiu ce sa zic, voi credeti ca o place? Va rog niste pareri! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Horusss a răspuns:

Eu chair nu pricep motivul pentru care ei nu pot avea o discutie serioasa in care sa clarifice toate aceste aspecte, comunicare este cheia intr-o asemenea situatie, din cate ai scris tu aici sunt sanse destul de mari sa o placa, dar raspunsul cel mai sigur il poate da el.
Sper ca te-am ajutat.

| diadiana2604 explică (pentru Horusss):

Mersi mult o sa îi transmit laughing)

1 răspuns: