| eusuntanamaria a întrebat:

Cum credeti ca va reactiona in baiat dintr-o clasa unde as vrea sa ma mut in semestrul 2 sau anul Viitor? laughing Baiatul ala cred ca ma place,adica mereu cand ma vede se uita insistent la mine si zambeste,daca sunt si la in km departare de el ma observa,pe scari mi-a zis "CE faci iubi",vorbeste despre mine cu prietenii lui, cand am fost la niste prietene si am trecut pe langa grupul lot prietenii lui au spus :"uite-o pe tipa aia!" Etc.
Vreau mai multe parerihee hee

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Faptul că te-ai îndrăgostit de un coleg din clasa de alături, să fie motivul pentru care soliciți transferul? Înseamnă că trebuie să te pregătești, pentru multe alte transferuri... straight face
Mai bine le soliciți lor acest lucru, decât să te transferi tu, de câte ori te îndrăgostești.
Și dacă, odată transferată în clasa lui, afli că a făcut o pasiune pentru altcineva? Iubirea, la vârsta voastră, e cam zburdalnică... Fidelitatea e împărțită. : ))