| Taylor9999999999 a întrebat:

happy vreau raspuns de la o fata. credeati ca as impresiona o fata daca de ziua ei i-as face cadou un puzzle cu poza ei si o cutie cu raffaello in forma de inima, si ma gandeam sa-i mai i-au si o esarfa. big grin ce ziceti?

7 răspunsuri:
| heiii a răspuns:

Pe mine sigur nu m ai impresiona. urasc puzzle urile laughing cea mai clasica metoda dar si cea mai eficienta metoda de a impresiona o fata este printr o serenada. serios. daca ai un prieten cu o chitara, te tine vocea si mai porti si un papion...va fi perfect.gestul asta ii demonstreaza ca nu iti pasa de ce zice lumea, ca nu ti e frica sa ti declari iubirea (iti inchipui ca vor fi si altii in jur). intr adevar iti trebuie putin curaj ca sa faci toate astea, insa ea cu siguranta va fi emotionata.

| Awesom a răspuns:

Degeaba,ii faci cadouri, nu obtii nici un raspuns, o sa abtii doar clasicul : "Vai ce dragut esti" si un pupic pe obraz.Trebuie sa discuti cu ea fata in fata, intre patru ochi.

| sofisis a răspuns:

Daca nu e prietena ta si vrei sa fie...cel mai bine ii scrii pe puzzle : vrei sa fii prietena mea? ...ar avea un efect mai mare si ar si intelege exact intentiile tale.
Dar daca nu ai curaj, da, va fi placut impresionata si de ce ai descris tu.

| kandaraki a răspuns:

E un semn rau sa daruiesti iubitei/iubitului poza. nu duce la bine, iti zic eu.
daca ati fi casatoriti, atunci da.
e semn rau, va veti desparti

| unknøwn a răspuns:

Idioţenie.
De ce ar vrea puzzle cu poza ei?
Deci pe bune, ţie dacă ţi-ar da cineva puzzle cu poza ta, ar fi ceva wow?
Păi te vezi în oglindă zilnic. La ce-ţi mai trebuie şi puzzle cu tine?
Plus că îl faci de maxim 2 ori să vadă aia ce ţi l-o dat că îţi place şi după aia îl pui undeva unde se aşează praful.

Cutie cu raffaello?
ntz ntz. Eu zic să-i dai ceva mai dulce. Dacă eşti bărbat ştii la ce mă refer.

Eşarfă? Iar s-ar putea să nu nimereşti. Femeile îşi cumpără lucruri din magazine şi când ajung acasă nu le mai place, lucruri cumpărate de ele, cât de mult i-ar plăcea ce îi cumperi tu?

Dacă vrei s-o impresionezi ai nevoie de un cadou special.
Un cadou la care nu s-a gândit nimeni să-i facă vreodată coţohârlei sale.
Depinde unde stai...
Eu aş sui-o în maşină la 5 dimineaţa şi aş porni cu ea spre mare. Şi acolo i-aş oferi cele mai frumoase clipe din viaţa ei, spontan, nu gândite dinainte.

| trixiiie a răspuns:

Sincer, ideea cu puzzle e foarte drăguță! love struck Chiar foarte drăguță :*
Eu zic că da, ai impresiona-o. Pe mine, da. laughing

| ZambetDeGheata a răspuns:

Pe mine sigur m-ai impresiona. Adica e un cadou care arata ca ti-ai batut capu' ceva