| anonim_4396 a întrebat:

:* vreau raspuns de la o fata. credeati ca as impresiona o fata daca de ziua ei i-as face cadou un puzzle cu poza ei si o cutie cu raffaello in forma de inima, si ma gandeam sa-i mai i-au si o esarfa. ce ziceti?

2 răspunsuri:
| Tweety12 a răspuns:

Daaa...e foarte dragut. dar de obicei fetele nu sunt impresionate prin cadouri ci prin gesturi, fapte. eu de exemplu admir foarte mult cum gandeste o persoana si cum este / se comporta in societate

| FrumoazaD a răspuns:

Cred ca mai frumos ar fi sa scoti o poza cu voi doua si restul e super ok.