| Taylor9999999999 a întrebat:

:* vreau raspuns de la o fata. credeati ca as impresiona o fata daca de ziua ei i-as face cadou un puzzle cu poza ei si o cutie cu raffaello in forma de inima, si ma gandeam sa-i mai i-au si o esarfa. big grin ce ziceti?

7 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Buna. Este o idee foarte buna. Cred ca m-ai ajutat putin ( se apropie ziua celei mai bune prietene). Bafta!

| Taylor9999999999 explică (pentru Lynna):

Cu placerewinking puzzle-ul este tot pentru cea mai buna prietena.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice ii vei darui unei fete din inima, cu iubire ea va ramne surprins placuta(cel putin as sunt eu)!
Puzzelul cu poza ei este o idee foarte buna(insa depinde UNEORI(nu mereu)! de vastra...cat despre cutia cu raffaelo in forma de inima si esarfa sigur ii vor placea( cel putin eu cand am primit asemenea cadouri mi-au placut happy )
Mai poti aduga si un buchet din florile ei preferate(daca ii plac florile si stii care sunt acelea care ii plac)-daca nu poti merge pe trandafiri(oricarui fete ii plac-mai les cei rosii(mie))
Desigur nu uita pupicul/sarutul happy (in functie de ce grad de relatie aveti) happy
Succes!

| Peaches a răspuns:

Da, ar trebui sa fie impresionata.

| Everestcompany a răspuns:

Foarte frumos din partea ta.

| Greenscarf26 a răspuns:

Cred ca e un gest super dragut si sigur o s-o dai pe spate happy

| savy817 a răspuns:

De unde ai facut rost de puzzle cu poza ei? ..ma intereseaza si pe minelaughing