| AnnA_9539 a întrebat:

daca am avut ciclu neregulat si prietenul meu mi-a introdus degetul in vagin cu sperma(desi s-a sters) mai erau spermatozoizi sa zic ca mi-a bagat cam jumate si ceva din el in vagin. Bun apoi ciclul trebuia sa imi vina pe data de 11 iunie mi-a venit in 24-25 si mi s-a terminat 28 si astazi mi-a curs un fel de lichid maroniu spre un roz.rozul era in combinatie cu alb. dureri nu am avut doar mancarimi si usturimi.am facut si 3 teste de sarcina care au dat negative.mai e probabil sa fi ramas?

Răspuns Câştigător
| lucik93 a răspuns:

Stai linistita daca era 1 singur test mai ziceam dar 3 teste? nu clar nu esti insarcinata nu ai dc sa iti faci griji

5 răspunsuri:
| AlexandraCroft a răspuns:

Scumpa acel lichit este secretia vaginala.
Fiecare femeie are asa ceva.
Nu ai de ce sa iti faci griji.
Dabia cand o sa incepe sa te usture ai putea avea probleme...asta fiind o infiectie.
Daca ai facut 3 teste nu ai de ce sa iti faci griji si + ca ti-a venit si ciclu deci ovulu nu a fost fecundata.
Don't warry!winking

| adaanda a răspuns:

Nu esti insarcinata,sigur te-ai ales cu o infectie (din moment ce spui ca ti-au aparut mancarimi si usturmi, si ti-a intarziat). Mare grija cand iti introduce degetul sa fie curat. Poti folosii niste tratamente naturiste de ex radacini de ciuperca, coada soricelului sau galbenele, fa un ceai concentrat folosind una sau mai multe din aceste plante si spalaturi d 2 ori p zi timp de o saptamana.NU neglija infectiile!

| Deniisze a răspuns:

Nu. Ai facut 3 teste de sarcina. happy Ce mai vrei mai mult de atat? Mai fa teste daca nu esti sigura.

| Rozik a răspuns:

Buna)) fii pe pace ca nu esti insarcinata,dar cred totusi ca ar trebui sa faci un control medical, ca s-ar putea sa ai o infectie sau ceva probleme ginecologice,...fa-ti controlul, bafta

| AnnA_9539 explică:

Tind sa mentionez ca testele au fost TESTE BANDA si l`eam facut dupamiaza