| ZapaciLaa a întrebat:

Buna TPU.
Vreau sa ii spun ca il plac, chiar daca stie asta, dar cum sa o fac? happy

Răspuns Câştigător
| Lorenna a răspuns:

Pai... daca stie ii poti spune cand ieshiti p`afara... sau pe messenger.

3 răspunsuri:
| unknow a răspuns:

Daca stie, inseamna ca u te place! imi pare ru sa auzi asta, dar daca si el te-ar placea, ar reactiona intr-un fel,... asta e! dacat sa-i mai ziici odata si sa te simti prost(refuzata) mai bine nu!

| CandyGirl_5618 a răspuns:

Iti spun din propria experienta ca nu trebuie sa ii spui fiindca dupa o sa se creada prea bun pentru tine sau eu sti ce mai au baietii in cap, cel mai bine ar fi sa ii arati asta "discret" nu sa ii spui in fata!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Te plac" straight face
Baftă