| deathnote001 a întrebat:

daca i-am spus unei fete ca o plac pe mess e bine? vreau sa zic sa ii mai spun si fata in fata? ea stie ca o plac...

Răspuns Câştigător
| Anonima264 a răspuns:

Salut!
Mai bine ii spui fata in fata deoarece daca i-ai zis pe mess ar putea crede ca razi de ea!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AleWhatever a răspuns:

Parerea mea e ca trebuia sa ii spui in fata.Ca o fata, apreciez mai mult cand un baiat imi spune in fata decat printr-un mesaj sau pe mess.Si nu cred ca mai are rost sa ii spui si in fata.Noroc; 3

| Sebimenis a răspuns:

Uite ce zic eu sa ii zici laughing : Hey. (numele) Eu stiu ca tu stii ca te plac dar nu stiu... ma simt prost ca nu ti-am zis-o in fata, am fost las... putem relua? Daca da reluati-o. Daca nu,
inseamna ca ai scazut in ochii ei.

| skf a răspuns:

Dupa opinia mea cred ca numai trebuie sa-i mai spui in fata dar sa treci la fapte, sa o chemi la o itnilnire/film/plimbare... si dupa citva timp sa-i spui iar..pentru ca ea sa simta ca o placi mai mult = )