| LaviniaPisi a întrebat:

Cum spun unui tip ca il plac daca el nu stie ca exist si vreau sa stie!
funda

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Pai incearca sa te imprietenesti cu el,sa te bagi in seama cu el,sa ii zambesti atunci cand il vezi,sa stai mai mult prin preajma lui,sa ii faci complimente, si cu timpu daca va ajunge sa ii placa si lui de tine, va iesi ceva intre voi.Baftakiss

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te duci la el si ii zici in fata (imi place de tine frumosule).

| Castiel a răspuns:

Eu zic sa nu te imbraci ca bunica dar totusi nici ca o curva asta daca baiatu este decent daca este curvar imbracate cu o curvalaughing imbracate ceva sexy dar nu prea sexy ca te crede curva si o sa zica ca tio trage si gata... nu ii arata BA DAR NU II ARATA CA ESTI DISPERATA DUPA EL caci se va folosi de tine daca este bulangiu! sunt baiat si asculta sfatu!^^ atragei atentia date pe langa el (automat el va vedea ca il placi dar atata timp cat nu vede ca iai sarii in brate este ok) si daca esti prea timida sa faci asta doar imbracate sexy (iti zic din nou nu prea sexy) si treci de multe ori pe langa el sau prin preajma lui du-te cu o prietena ceva sa ai motiv de ce te plimbi pe acolo^^ si o sa te bage el in seama, sau daca este timid o sa-ti dea semne ca te place (se uita la tine mai atent alee alea stii tu)

| Bog15 a răspuns:

Intra in cercul lui si lasa-l sa te descopere, cunoasteti-va si vedeti de acolo ce faceti

| DorelSudoru a răspuns:

Ma omorati cu expresiile voastre:"el nu stie ca exist" adica tu placi pe unu care l-ai vazut doar tu si nai stat niciodata de vorba cu el...mai gandeste-te... oricum nicknameurile spun multe

| Ella_6945 a răspuns:

La mine asa a inceput totullaughing.si a fost foarte frumos.cat a durat.pai spune-i unui prieten foarte bun de-al lui.el, in final o sa ii zica.si el daca te place o sa incerce sa te cunoasca mai bine.
Sau. daca nu esti apropiata de un amic de-al lui...du.te la baiatul respectiv si cere.i idu', cunoasteti.va.iesiti afara.si timpul le rezolva pe toate.nu ai ce pierde.

| sunt a răspuns:

Ce intrebari mai pui si tu Lavinia laughing