| anastasia36 a întrebat:

vreau sa imi raspundeti cat mai repede
astazi vara am fost impreuna cu un baiat dareu ma.ma despartit de el dintr.o cauza...dar am o problem... imi pace de el inca foarte tare si nu stiu cum sa ii zica asta.
ma puteti ajuta in asta cum sa ii zic?

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Spune-i draga ca il iubesti si ca il doresti in fiecare clipa!

| Emilian65 a răspuns:

Daca iti place foarte tare de el atunci incearca si reinodati relatia voastra.

| MskDesign a răspuns:

Pai cel mai bine, daca deja ati fost impreuna si va cunoasteti, ar fi sa ii vorbesti direct.

| grab a răspuns:

Pai daca ati fost impreuna care e problema sa ii zici ca inca il iubesti? despre ce problema e vorba?

| loveM a răspuns:

Vorbeste cu el, intreaba-l cum mai e, daca are prietena...si apoi spune-i ca inca il iubesti ca ai vrea sa va impacati.
bafta!

| HeadShoot32 a răspuns:

Ii zici direct, daca tot vrei sa actionezi repede. Simplu scurt si la obiect. Si dupa vezi ce se intampla, ca mai mult ajutor n-ai vurt decat cum sa ii zici asta.