| eusicumine98 a întrebat:

Vreau sa intreb baietii cum li se par fetele din zodia pesti? Adica acele fete care incerca sa fie mai romantice, mai sensibile sau poate prea sensibile, cele timide cand vine vorba de o relatie, dar tot o data cele care nu sunt foarte feminine (gen care se poarte mereu fuste, rochii sau haine inflorate).
Funda (Scuzati categoria dar e mai populata )

3 răspunsuri:
| Mentosanaaa a răspuns:

Sunt fata, si da, sunt zodia pesti. Cine a zis ca cele din zodia asta sunt sensibile? Eu una nu sunt.Dar lasand la o parte chestiile zodiacale, astea sunt niste mituri, ceva de care ne legam mereu ca sa definim o personalitate.Chiar nu reprezinta ceva dupa care sa te ghidezi in alegerea unei fete. happy

Bafta.

| RAY a răspuns:

Eu unu nu cred in stele, zodii, vor sau sunt? ca daca vor dau semne de prefecatorie daca asa sunt si o placi o accepti asa cum e fata aia, daca o vrei ceva serios accepti multe

| altrix a răspuns:

Mie mi se par foarte ok. fetele sensibile te fac sa te razgandesti in cele mai ciudate moduri.