| ELLSSA a întrebat:

Sunt unica, data dracu` si plina de mine.Sunt speciala!
Toate fetele mainile sus!
Cine e cu mine?
Ps: Scuzati categoria, dar e cea mai populata.

Răspuns Câştigător
| DenisaAbdn a răspuns:

Lasand la o parte gluma, ellssa ne-a invitat sa ne apreciem mai mult, sa ne iubim mai mult, sa ne acceptam cu bune si rele, fara angoase si anxietati, sa nu ne mai plangem de mila pentru ca suferim in detrimentul propriei persoane. Fiecare suntem, in felul nostru, speciale, frumoase, naturale si unice.

22 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Stai jos, 4!

April
| April a răspuns:

Toate"scorpioanele "sunt cu tine! Si toti scorpionii ar vrea sa fie! Fiindca esti vie!(rima involuntara, dar originaRa!)

| ELLSSA explică:

Rectific dragilorhappy
Cine e ca mine?

| DenisaAbdn a răspuns:

Da-ma dracu, cum sa fiu cu TINE? Da' ce mi-as permite?
Valoarea TA nu o are nimenea, o valoare mare, o mare valoare ESTI din cap pana-n picioare!
M-as pleca in FATA TA, dar ma dor salele...

| DenisaAbdn a răspuns:

Aaaaaa, pai asa spune. Si eu sunt unica ( la parinti).

| Leon a răspuns:

Categorie populatalaughing) chiar ca esti data dracu'

| Georgiana2905 a răspuns:

Nimic de condamnat. De ce sa fiu eu rea acum? Toate avem momentele noastre de nebunie. Tind sa cred ca ceea ce ai intrebat mai sus si toate cuvintele tale ma fac sa cred ca te simti sau mai bine zis ca te simteai extrem de bine. Fi mereu cu fruntea sus si nu lasa pe nimeni sa te calce in picioare! Asculta si de sfaturile primite dar fa mereu ce simti! fi tu!

| alexeanca a răspuns:

Nimeni nu e cu tine clar. Daca ai fi atat de data dracu nu ar trebui sa urli in gura mare.Ar trebui sa demonstrezi asta!

| SatanaInIzmene a răspuns:

Bravo! Eu sunt dracu´ in persoana, specialu´ specialist si atat de plin de mine incat imi iese prin urechea dreaptawinking

Cu mine cine eeee?!?!

Alex, fugi d´aici, nu e de tine.

| SatanaInIzmene a răspuns:

Ellssa, nu pleca urechea la rautatile imitatiilor. E pur si simplu invidia personala ca intr-un grup de 10 persoane nu pot iesi cu nimic in evidenta.
Sunt o adunatura de pagini albe intr-o lume a tablourilor.

| Sperman a răspuns:

Eu sunt cu mine! laughing

| Dmonik a răspuns:

Eu nu-s cu tine, sunt cu mine, scuze!
Imi pare ca incerci sa ma descrii...ma cunosti de undeva?

| minnieee a răspuns:

Orice fata e speciala, deci da, sunt cu tine love struck!

| Rosalinda_8988 a răspuns:

Giee ca ai dreptate:X

| Spiriiii a răspuns:

Eu sunt :-x

| Sconcsiş a răspuns:

Ce ai mă? Prea mult rachiu?

| Alex a răspuns:

Ce ai? Ai inebunit?

| DdDiX a răspuns:

Tin cu u ...corect!

se stie:*

| lila_1550 a răspuns:

Modestia este o calitate pe care tu nu o ai! lasa ca persoanele care te cunosc sa spuna acest lucru daca esti sau nu speciala etc. ce ti-au murit laudatorii?

| channah_5883 a răspuns:

Nu ai ce cauta la categoria asta! Aici se rezolv probleme de familie si de relatii nu e o categorie de "modestie"! Ps: cand se va inventa te asteptam!laughing

| andreeeeea a răspuns:

Si euusmug

| anaaa13 a răspuns:

Eu sunt cu tine love struck