| DianaMariaD a întrebat:

Vreau sa ma ajutati. Iubitul meu din prezent a fost cu mine si acum 2 ani. Acum 2 ani am fost cu el la misto dupa cateva luni am inceput sa-l iubesc si ne-am despartit dintr-un motiv banal. Acum m-am impacat cu el din nou dar imi este foarte rusine de el si nu pot sa vorbesc cu el deloc doar BUNA si atat imi este foarte rusine si cand il vad imi tremura picioarele si imi bate inima foarte tare. Nustiu ce sa fac ajutati-ma. Multumesc happy.

3 răspunsuri:
| Hαppiηеss a răspuns:

Pai trebuie sa te aduni sa-ti gasesti cuvintele sa stii sa porti o conversatie, nimanui nu ii place o iubita muta careia trebuie sa ii tragi cuvintele din gura cu forta, in ziua de azi trebuie sa fi putin mai tupeista ca altfel nu faci nimic nu e mare chestie sa vorbesti nu te omoara nimeni!

| Xenia16 a răspuns:

Asta e dragoste adevarata, esti timida fiindca te simti stanjenita ca inainte a fost la misto si acum il iubesti, apropie-te de el cat mai mult

| kim26 a răspuns:

Ar trebui sa vorbiti amandoi deschis despre acest subiect, ca sa te faca sa ai mai multa incredere in tine si mai ales intre relatia dintre voi.E singurul lucru dupa parerea mea care te va face sa scapi de teama asta! Good luck! happy