| candygurl22 a întrebat:

Buna TPU :* Vreau sa ma ajutati puppy dog eyes deci eu m-am despartit ( a 2-a oara deja) de acest baiat, dar parca inca il mai plac sad la inceput el s-a suparat pe mine(eu am vrut sa ne despartim) dar pana la urma ne'am impacat si am zis sa ramanem prieteni. Ieri glumeam noi pe mess ca "ce cadou am vrea de craciun" si faceam glm ce cadou ii iau eu lui si ce cadou imi ia el mie. Ma rog, eu chiar i'am facut un cadou si am vrut sa i'l dau azi la scoala, dar mereu era cu baietii iar cand mai era pe hol singur mi'era un pic frica de cum o sa reactioneze. In final m-am suparat pentru ca o fata se dadea la el si el statea cu ea si am hotarat sa nu'i mai dau cadoul sad Iar azi cand am intrat pe mess nu l'am bagat in seama pentru ca vroiam sa vad daca o face el dar nu a facut'o sad a pus la status ca e suparat si m-am gandit sa'l intrebare dc, dar am zis sa par indiferenta straight face acum nu stiu ce sa fac straight face sa mai vb cu el? sa'l bag eu in seama? si... oare sa'i dau cadoul?sad va rog help :*:*va pooop

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fata care se dadea la el era vara sa si tu ai inteles totul pe dos. Ex Episodul de la,, Adauga apa'' cu fata acea noua blonda si cu tipul cel nou.Vedea la fel numai ca nu i-a luat cadou si n-a mai fost cu el. Ea a inteles totul pe dos, s-a suparat, apoi a fost şocata ca era sora-sa.Intreabal daca ii ceva ruda cu el.