| teiubesc_5807 a întrebat:

am si eu mica problema.de fapt este cam mare...deci eu m-am combinat acum un an si ceva cu un baiat(X), am fost cu el vreo luan si ceva dupa care am hotarat sa ne despartim. mie mi-a placut foarte mult de fratele lui geaman(A) dar nu am putut sa ii spun sau sa ii arat pentru ca statea cu una dinnter cele mai buen prietene.cand eu si X ne'am desp, s'au desp si prt mea de A.eu am incercat acum vreo jum de an sa ma combin cu A, dar avea prietena.acum vreo 3 luni si ceva am vb cu A si m'a cam jignit( proasta, ca am gura mare etc) si m-am suparat cu el. ei sunt vreo 4 frati(2 perechi de gemeni) si au venit acum 2 luni si ceva p l me p l poarta( eram la tara) si eu nu l'am bgt in seama.peste ctva zile am vb cu unu din fratii lui l tell si nu stiu cum am ajuns dar l'am intr daca A are prt si a zis ca nu ( A era lg el).

acum o luan si ceva cand am intrat pe mess, m'a salutat si ma rog am vb daca are prt daca am prt.etc.si ne'am combinat(eoo vroiam sa ma combin cu el sa ma razbun ca m'a jignit). la 1 saptamana dupa ek m-am combinat cu A.eram l tara cu X si nu stiu cum dar ne'am sarutat si vroiam sa ne impakam( de me si de A nu prea stie nimeni, nici amkar fratii lui).
eu vroiam sa afle A ca l'am inselat dar. a aparut o mica problema.aseara am vb cu el si am trm un mass: un nume de baiat da'mi buzz ca nu et mai gasesc:X si A m'a intr: da cine e pisatu ala? l care eu i'am zis ca eu prt si el a inkepot sa imi zic ca ce trebuie am eoo cu el, sa ii dau ign faze din astea.eu mi-am facut un id cu numele baiatului aluia si am vrut sa vad care e faza ce vrea sa ii zic A.in acea conv cu el d p id ala de baiat ii zicea respectivului( cre eram eoo) ca daca se mai leaga de me sau se mai baga in seama cu me cat timp eu si A suntem impreuna iese cu sange.
ma rog m'a cam speriat mai ales ca acum o saptamana mi-a jurat ca daca il insel ma bate.eu l'am intr d p id'ul meu ce a vb cu "baiatul respectiv" si mi-a zis ca au lamurit o problema...si l'am intr ca dc a reactionat asa. iar el mi-a rasp ca este gelos pentru ca tine la me...

eu as fi vrut sa ii zic lui A ca m-am sarutat cu X (fratele lui) dar nu stiu mi'e cam frica...
oare sa ii zic sau nu?
oare A tine la mine?

5 răspunsuri:
| Rosemarie a răspuns:

Parerea mea este sa ii spui, ca sa nu auda din alte parti. mai bine aude de la tine. iti ceri scuze si ii spui ca iti pare rau si ca nu o sa se mai repete. si cu tinutul. nu stiu ce sa zicoh go on` adica avea intentia sa dea in tine, cand ti la o persoana nu o lovesti. dar fiecare iubeste in modul lui.

poate cine ` stie chiar tine la tinehappy
Succes:*

| ZeWsSs a răspuns:

Wow.situatie complicata rau...in primul rand conteaza cat de bine se inteleg cei doi frati A si X daca ii zici lu A ca te-ai sarutat cu X si lui X ca esti combinata cu A sa nu se ia la bataie intre ei e mai bine sa nu afle de preferat daca A nu are de unde sa afle despre faptul ca tai sarutat cu fratele sau eu is de parere ca ar fi mai bine sa nu ii zici. aa si app... cei doi frati cati ani au?

| teiubesc_5807 explică:

Scuzati greselilehappy
m-am km grabit help me plzz si scuzati ca am scris asa mult:X

| teiubesc_5807 explică:

18 anihappy
sunt si gemenihappy

| teiubesc_5807 explică:

Faza e ca vroiam sa ii zic lu A ca m-am sarutat cu X pentru a ma razbuna.ca normal ca se simte nasol.sad ke s afak?crying