| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa pun o intrebare serioasa. Am 14 ani si am penisul doar de 4 cm. Am ceva problema de sanatate sau ce? De ce am penisul doar asa de mic cand e moarta? Vreau raspunsuri serioase!

8 răspunsuri:
| Aeerdnaaa a răspuns:

rolling on the floor)))) Mariusica, Mariusica...totusi ai 14 ani.Doar nu vrei sa o ai de 20 de cm sa fim seriosi. Poate ai un ritm de dezvoltare mai incet decat la ceilalti baieti. Bafta si nu te mai ingrijora pentru orice nimic.

| uǝʞɔıp a răspuns:

Ba ce va mai masurati p^%$

| Azµre a răspuns:

E normal să fie așa când se trezește e mai mare... de obicei cei care îl au mare în stare flașcă, când este trează e mai mare cu 2-3 cm... Aici depinde de persoană.

| catosp a răspuns:

Ne scrii de la Polul Nord? Daca e asa..stai linistit e de la frig... daca nu. poate e lesinat de caldura.

| anyhylator a răspuns:

S-ar putea sa ai probleme de sanatate(4cm flasca(culcata) sau erecta(sculata)?-daca erecta sigur ai probleme, daca flasca am mai vazut asa ceva(nu la minebig grin)). Mai trage si tu de capusor sa se mai intindabig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| Sinistratu a răspuns:

Bai frate cat vrei sa o ai de mare? E normal sa o ai asa la 14 ani. Daca e moartea nu e nici o problema

| Pawker a răspuns:

Ai grija, poate nu ai penisul decalotat
du-te la medicul de familie si roaga-l sa te consulte la penis si iti va zice problema
daca nu e decalotat iti va da o crema si iti va zice ce trebuie sa faci
bafta

| monder20 a răspuns:

Eu tot 14 ani am si cand e in stare fleasca, are 5 cm, iar cand e beton e 10.