| MihaiMihai10 a întrebat:

vreau sa stiu si eu ce anume excita o fata la maxim? Am mai pus intrebarea asta odata si nu mi-a raspuns nimeni big grin

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca in viata ta vei fi cu o suta de fete,vei descoperi o suta de lucruri care le "excita foarte tare".
Nu cred ca vei primi nici un raspuns clar,pentru ca nici o fata nu va dori sa faca public punctul ei sensibil,ar fi si jenant la urma urmei.
Voi baietii,sunteti tipi optici,vedeti si nu aveti nevoie de mai mult.
Fetele difera mult, ele sunt mai cerebrale, mai sentimentale, mai sensibile, s-au scris tomuri intregi de carti incercand sa explice ce vrei tu sa afli printr-o simpla intrebare...
happy

| AdiTheShark a răspuns (pentru greece12):

Unde sunt fetele alea sentimentale si sensibile? Ca fac eforturi supraomenesti sa le gasesc insa dau numai de panarame, papusi de plastic lipsite de sentimente, pitipoance si printese.
Ce le excita pe femei? Pai e simplu, nu le excita nimic, decat poate propria reflectie din oglinda. Ca din cate vad eu, numai pe ele insele stiu sa se iubeasca.

| greece12 a răspuns (pentru AdiTheShark):

Nu mai fa nici un efort, odihneste-te.
Si lasa-le pe ele sa vina la tine.
Pentru ca daca nu vei mai alerga dupa ele, vei gasi timp sa le observi.
Acolo unde 19 se catara pe mese si danseaza pe tocuri, o a douazecea pleaca alergand rusinata.
Ea e fata aceea sentimentala si sensibila pe care n-ai reusit s-o gasesti niciodata.
Inca.

Nu mai alerga.
Odihneste-te si invata sa observi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista n* metode, dar na depinde de fata e si logic...

| PsychologistT a răspuns:

Depinde de fiecare fata in parte.
Nu toate au aceleasi placeri.

| 1cristian1990 a răspuns:

Pai, cam peste tot, depinde cum ii definesti cu atingerile, mangaierile si saruturile tale intregul trup si dincolo de el prin expresivitate, privire, vorbe si imbratisari sau pur si simplu o excita persoana ta si vrea sa te,, guste''...e bine sa vorbiti intre voi, ce va place si ce nu va place!

| VreauMiere a răspuns:

Pe mine ma excita la maxim cand fostul imi lingea, sugea degetele de la picioare, in special pe cel mare big grin

| koko3475 a răspuns:

Dragule, nu exista ceva "stas". Asta e de fapt esenta. Descopera! Asta inseamna ca atunci cand esti cu o fata, nu te gandi cum sa i-o bagi, ci fii atent la ea in fiecare moment. Asa vei descoperii care e placerea ei! Succes!

| GeorgeTulcea a răspuns:

Asculta aici. Merge 100%. O saruti. pe buze, pe gat, ii musti gingas lobul urechii, apoi ii sugi sanii. o lingi pe abdomen, si ii bagi in deget in pasarica. Acolo o sa simti ceva ca un balonas micut. Ei, il gadili pe ala, pana te doare degetu. Si mai tare, si mai incet. O innebuneste. Si dupa aia i-o bagi normal si ii dai drumu la treaba big grin Funda?

| CristinaMitre1990 a răspuns:

Paihappy..in jurul gatuluibig grin..in spatele urechibig grin..si pe picioarebig grin. fundita?

| Tiganificatorul a răspuns:

Justin Bieber