| SweetyGirl_8227 a întrebat:

plz ajutati-ma, imi place mult un baiat, cum stiu daca el ma place? Daca se uita mai insistent la mine si imi zambeste cateodata, atunci inseamna ca ma place? happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu neaparat, dar sa stii niciodata sa nu cuceresti tu un baiat!
Incearca sa vorbesti cu el, ''buna'' ''ce faci?'' si tot asa dupa. totul va veni de la sine. Succes!

1 răspuns:
| AnonymousQ666 a răspuns:

Poate da. poate nu! si eu am un coleg cu care n-am nimic dar el se comporta ff frumy cu mine...e cam enervant! deci poate ca te iubeste poate ca nu te iubeste! nai de unde sa stii ce e in capul lui! happy