| andri22 a întrebat:

Vreau sa va intreb ce credeti despre dragoste, despre iubire, vi s-a intamplat vreodata sa va indragostiti de o persoana mai mare si sa nu aveti curajul sa ii spuneti, ce s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

In dragoste si in razboi totul este permis. Si sa nu uiti ca scopul scuza mijloacele. Multa bafta!

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nimic nu s-a intamplat ca n-am facut nimic. Sin pacate nu se putea. Cand alegi sa traieti cu o persoana conteaza si mentalitatea acelui om, nu doar iubirea, iubirea nu tine de foame.

| hummmer a răspuns:

Daca nu ai curajul sa ii spui ce simti, nu se va intampla nimic. Ia-ti inima in dinti si incearca, macar stii ce ai de facut.

| andri22 explică (pentru hummmer):

Stiu dar e mai complicata treaba! E mai mare si nu am cum sa ii zic mai ales ca sunt fata si sa ma duc eu zi sa zic:"auzi, stii ceva: te iubesc" laughing

Răspuns utilizator avertizat