| CuriosEL a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva, maine am o intalnire de la 2, eu sunt de la sat iar ea din oras si merg in oras, despre ce ar trebui sa vorbi si sa ii iau un trandafir rosu? ( iar dupa il cara dupa ea? ).

3 răspunsuri:
| Darius392 a răspuns:

Incearca sa gasesti lucruri comune...

| ByBy9518 a răspuns:

Buna, despre ce o sa vorbiti nu ai de unde sa stii acum. Depinde si de felul tau de a fi :X daca esti mai indraznet sau mai timid. Oricum intrebarile si discutiile voastre o sa vina de la sine. TRANDAFIR da, da, da. Poti sa ii cumperi si mai multiwinking asta conteaza foarte mult :*.( iar dupa il cara dupa ea ) hai mai serios? Nu e ca si cum ar cara un sac cu bolovani, e doar un trandafir ii va face placere ''sa il care dupa ea '' tinan du-te de mana pe tine in acelasi timp. Succes :*!

| maria_8283 a răspuns:

Vei vedea ca dupa ce te intalnesti cu ea lucrurile vor veni de la sine...Un trandafir rosu nu e rau.Sau o cutie de bomboane de ciocolata tinand cont ca este prima intalnire. Daca va intalniti la un restaurant sau vreo terasa sa faci gesturi barbatesti sa o asez pe scaun si etc. Sper ca te-am ajutat. Funda?